Προσοχή!!! Αν δεν παίζει το video στρήμινγκ από το tudou.com δοκιμάστε με Google Chrome αφού πρώτα εγκαταστήσετε το Unblock Youkou extension και επαναρχίσετε τον browser.
Attention!!! If video streams from tudou.com fail to play, try with Google Chrome after installing Unblock Youkou extension and restarting the browser.

Α1 12/13: 15η Αγ.: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 72-67 (video)

Visit our Facebook page Επισκεφθείτε μας στο Facebook Follow us on Twitter Follow us on Twitter
Α1 2011-12, 15η αγωνιστική, Σ.Ε.Φ., Νέο Φάληρο, Δευτέρα 04-02-2013.
Ο Kyle Hines κάτω από το καλάθι με τον big Sofo.
Ο Κάιλ Χάινς κάτω από το καλάθι με τον Σοφοκλή Σχορτσιανίτη.
Ο Ολυμπιακός ήταν ανώτερος, είχε πάθος, θέληση και με καλή ομαδική δουλειά νίκησε με 72-67 τον Παναθηναϊκό στο Σ.Ε.Φ. και ουσιαστικά εξασφάλισε την πρώτη θέση της Α1 για την κανονική περίοδο και άρα το πλεονέκτημα έδρας στα playoffs του πρωταθλήματος. Ο Π.Α.Ο. έπαιξαν στα ίσα τους γηπεδούχους για ένα ημίχρονο, προηγήθηκαν για τελευταία φορά στο 13' με 24-28 αλλά μετά οι Πρωταθλητές ανέβασαν την απόδοση τους σε άμυνα και επίθεση με αποτέλεσμα να πάρουν τα ηνία του αγώνα και διατήρησαν το υπέρ τους σκορ έως το τέλος.

Τα δεκάλεπτα: 20-22, 38-33, 58-52, 72-67