Προσοχή!!! Αν δεν παίζει το video στρήμινγκ από το tudou.com δοκιμάστε με Google Chrome αφού πρώτα εγκαταστήσετε το Unblock Youkou extension και επαναρχίσετε τον browser.
Attention!!! If video streams from tudou.com fail to play, try with Google Chrome after installing Unblock Youkou extension and restarting the browser.

SL 12/13-13η Αγ.: Ολυμπιακός - Πλατανιάς 2-1 (video)

Visit our Facebook page Επισκεφθείτε μας στο Facebook Follow us on Twitter Follow us on Twitter
Superleague 2012-13, 13η αγωνιστική, Γήπεδο Καραϊσκάκης, Σάββατο 1-12-2012.
Ο Rafik Djebbour επιχειρεί γυριστό σουτ που βρίσκει στο χέρι του αμυντικού.
Ο Ραφίκ Τζεμπούρ επιχειρεί γυριστό σουτ που βρίσκει στο χέρι του αμυντικού.
Ο Ολυμπιακός ήταν καλός στο πρώτο και κακός στο δεύτερο ημίχρονο και νίκησε με 2-1 τον Πλατανιά Χανίων για την 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Superleague.
Τα γκολ πέτυχαν o Τζαμέλ Αμπντούν με πέναλτυ (6') από ανατροπή του Αριέλ Ιμπαγάσα από τον Δέντσα, ο Βασίλης Τοροσίδης (19') με κεφαλιά από σέντρα του Χοσέ Χολέμπας και ο Ουντότζι (37') με μακρινό σουτ.
Συνθέσεις:
Ολυμπιακός (Λεονάρντο Ζαρντίμ): Κάρρολλ, Τοροσίδης, Μανωλάς, Σιόβας, Χολέμπας, Μοδέστο, Μανιάτης (75' Γκρέκο), Ιμπαγάσα, Φουστέρ (84' Βλαχοδήμος), Μήτρογλου (65' Τζεμπούρ), Αμπντούν.
Αναπληρωματικοί: Μέγιερι, Πάντελιτς, Τζεμπούρ, Κοντρέρας, Βλαχοδήμος, Φετφατζίδης, Γκρέκο.
Πλατανιάς (Άγγελος Αναστασιάδης): Κηπουρός, Κανακούδης, Ουκάρ (46' Μαρτσάκης), Παληγεώργος, Τζανής, Γκονζάλες, Δέντσας (22' Ντόε), Κάλαϊτζιτς, Μιρτσέτα (72' Ναζλίδης), Ουντότζι, Μαραγκουδάκης.
Αναπληρωματικοί: Ζάλουντοκ, Κουρτεσιώτης, Δημήτρης, Ρουμπέν, Ναζλίδης, Μαρτσάκης, Ντόε.
Κίτρινες κάρτες: 5' Δέντσας, 32' Μιρτσέτα, 65' Κανακούδης.