Προσοχή!!! Αν δεν παίζει το video στρήμινγκ από το tudou.com δοκιμάστε με Google Chrome αφού πρώτα εγκαταστήσετε το Unblock Youkou extension και επαναρχίσετε τον browser.
Attention!!! If video streams from tudou.com fail to play, try with Google Chrome after installing Unblock Youkou extension and restarting the browser.

SL 11/12-30η Αγ.: Ατρόμητος - Ολυμπιακός 0-2 (video)

Visit our Facebook page Επισκεφθείτε μας στο Facebook Follow us on Twitter Follow us on Twitter
Superleague 2011-12, 30η αγωνιστική, Δημοτικό Γήπεδο Περιστερίου, Αθήνα, Κυριακή 22-04-2012.
Ο Ιβάν Μαρκάνο δέχεται τα συγχαρητήρια των συμπαικτών του για το γκολ του.
Στο τελευταίο παιχνίδι του πρωταθλήματος ο Ολυμπιακός πήρε τη νίκη στην έδρα του Ατρομήτου καθαρίζοντας τον αγώνα μέσα σε πέντε λεπτά. Στο 61ο λεπτό, ο Ιβάν Μαρκάνο άνοιξε το σκορ με κοντινό πλασέ και στο 66ο λεπτό ο Γιάννης Φετφατζίδης διαμόρφωσε το τελικό 2-0 με ένα εκπληκτικό γκολ.
Συνθέσεις:
Ατρόμητος (Γιώργος Δώνης): Ράντμαν, Οικονόμου, Τόμας, Τάτος, Καραγκούνης (66' Επστάιν), Νάστος, Ιγκλέσιας (65' Δημούτσος), Σφακιανάκης, Μήτρογλου (71' Καραμάνος), Ζουέλα, Πίτου Γκαρσία.
Αναπληρωματικοί: Καραγκιολίδης, Φυτανίδης, Επστάιν, Αναστασάκος, Μπάλλας, Καραμάνος, Δημούτσος.
Ολυμπιακός (Ερνέστο Βαλβέρδε): Κάρρολλ, Μοντέστο, Μέλλμπεργκ, Παπάζογλου, Μαρκάνο, Φέισα, Μακούν (82' Ποτουρίδης), Φουστέρ (76' Ορμπάιθ), Φετφατζίδης, Ντιόγκο, Μόνχε.
Αναπληρωματικοί: Μέγιερι, Μανιάτης, Μιραλλάς, Αβραάμ Παπαδόπουλος, Ορμπάιθ, Τοροσίδης, Ποτουρίδης.
Κίτρινες κάρτες: 46' Νάστος, 65' Μόνχε.
Δείτε ολόκληρο τον αγώνα:

Διαιτητής: Μιχάλης Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί διαιτητές: Στέλιος Τσολάκης (Αθηνών), Γιάννης Σταμάτογλου (Καβάλας)
Τέταρτος διαιτητής: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δημήτρης Μπερσής (Αρκαδίας)

Ο Γιάννης Φετφατζίδης πανηγυρίζει με τους συμπαίκτες του το καταπληκτικό γκολ του με λόμπα.